En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Yeniden sırtımızdan vurulduk! Bizim de üyesi olduğumuz NATO, Adil Öksüz’ü aylarca ağırlamış

15 Temmuz darbe teşebbüsü sonrası kaçan üst seviye FETÖ’cüler birinci olarak, Amerikan Ordusu ve NATO tarafından kullanılan Almanya’daki kışlada …

Yeniden sırtımızdan vurulduk! Bizim de üyesi olduğumuz NATO, Adil Öksüz’ü aylarca ağırlamış
19 views
28 Haziran 2020 - 21:51

15 Temmuz darbe teşebbüsü sonrası kaçan üst seviye FETÖ’cüler birinci olarak, Amerikan Ordusu ve NATO tarafından kullanılan Almanya‘daki kışlada kaldı. Öksüz’ün de kışlada aylarca kaldığı ortaya çıktı.

Sözcü’den Ali Gülen’in haberine nazaran, kanlı darbe teşebbüsünün akabinde Türkiye‘den kaçan üst seviye FETÖ’cüler birinci olarak, Amerikan Ordusu ve NATO tarafından kullanılan Almanya’daki Heidelberg’in güneyindeki Campbell Kışlası ve onun yanındaki Mark Twain Village’de ağırlandı. Savlara nazaran, Adil Öksüz de kaçtıktan sonra birkaç ayını bu kışlada geçirdi.

ŞU ANKİ KONUMU BİLİNMİYOR

Öksüz’ün, hala Almanya’da olup olmadığı sorularına ise, “Kişisel haberleri müdafaa yasası” gereği karşılık verilmiyor. Heidelberg, kaçak savcı Zekeriya Öz’ün de buluntuğu belirtilen Speyer’e yakın. Böylelikle, Heidelberg-Speyer-Mannheim ve Ludwigshafen yerinin, FETÖ’cülerin ana merkezi olduğu haberleri de giderek yük kazanıyor.

Firari FETÖ’cü Adil Öksüz

120 FETÖ’CÜ VAR

FETÖ’nün üst seviye elamanlarının getirilip konaklatıldığı bu bölgede 120’ye yakın FETÖ’cü olduğu öğrenildi. Bunlar arasında eski er, hekim, avukat, gazeteci, savcı, hakim, akademisyenler bulunuyor. Şu anda 120 FETÖ’cü ile yaklaşık 300 Suriyeli ya da Afgan göçmen bu kışlada bulunuyor. Kışlanın etrafı külliyen saklı ve dışarıdan şahsi bir ekip tarafından korunuyor.

ALMANYA’DAKİ KIŞLANIN BİR KISMI ABD ERLERINE ILIŞKIN

FETÖ’cülerin kaldığı Heidelberg’deki kışlanın bir kısmı NATO’ya, bir kısmı ABD erlerine ilişkin. Aralarında bir sokak var. Bu köyde cami yok, yalnızca küçük bir kilise var.

Kışlada iki münferit güvenlik ekibi var. Biri kışlanın içinde gayrısı dışarıda. FETÖ’cüler ABD Ordusu ya da NATO’nun onlar için hususî pişirdikleri yemekleri yiyorlar.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.