En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Yeni kız arkadaşına sevgisini ispatlamak için eski sevgilisini öldürdü

Rusya’nın Novosibirsk Oblast nahiyesinde yaşayan 19 yaşındaki erkek öğrenci Alexey Petrov, yeni kız arkadaşına sevgisini göstermek için yeni kız …

Yeni kız arkadaşına sevgisini ispatlamak için eski sevgilisini öldürdü
7 views
28 Haziran 2020 - 21:08

Rusya’nın Novosibirsk Oblast nahiyesinde yaşayan 19 yaşındaki erkek öğrenci Alexey Petrov, yeni kız arkadaşına sevgisini göstermek için yeni kız arkadaşını bıçaklayarak öldürdü.

Petrov, 19 yaşındaki eski kız arkadaşı Ekaterina Ivanovna ile ilgisini bitirdikten sonra 20 yaşındaki Anastasia Pospelova ile aşk yaşamaya başladı. Petrov ve yeni kız arkadaşı arasında mütemadi eski kız arkadaşı yüzünden tartışma çıkmaya başladı. Bunun üzerine Petrov, yeni kız arkadaşına sevgi ve bağlılığını ispat etmek için eski kız arkadaşı Ekaterina öldürmeye karar verdikten sonra yeni kız arkadaşı ile bir arada cinayet planları kurmaya başladı.

ŞEYTANİ PLAN

Petrov ve yeni kız arkadaşı Anastasia, Petrov’un eski kız arkadaşını pikniğe davet edip piknikte alkol vererek sarhoş olmasını sağladıktan sonra öldürmeyi planladı. Piknikte Ekaterina, alkol almasına karşın sarhoş olmayınca Petrov, eline aldığı bıçağıEkaterina’nın boynuna sapladı.

KAÇMAYI BAŞARSA DA TEKRAR YAKALANDI

Bu sırada kaçmaması için yeni kız arkadaşı Ekaterina’yı tuttu. Ekaterina, kanlar içinde kaçmayı başarıp bir arkadaşını arayıp eski erkek arkadaşının kendisini bıçaklayarak öldürmeye çalıştığını söyledi. Bu sıra Petrov ve kız arkadaşı kendisini tekrar yakalamayı başladılar.

YAKALANIP TUTUKLANDILAR

Petrov, kalbine vurduğu bıçak darbesi ile Ekaterina’yı öldürdü. Ekaterina’nın polisi arması üzerine polisin yaptığı çalışma sonrası Petrov ve kız arkadaşı gözaltına alınıp tutuklandı. Cinayeti itiraf eden Petrov ve kız arkadaşı hatalı bulunmaları halinde 15 yıl mahpus cezası alacaklar.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.