En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Sütyenleriyle medya çeken Aynur Aydın, tenkitlere yanıt verdi: Ahlaksız ve ayıp olan bir şey yok

Karantina devrini konutunda geçiren başarılı müzikçi Aynur Aydın, “Ben sütyen takmıyorum. Sizi mi takacağım” paylaşımıyla günlerce konuşuldu. İç …

Sütyenleriyle medya çeken Aynur Aydın, tenkitlere yanıt verdi: Ahlaksız ve ayıp olan bir şey yok
12 views
29 Haziran 2020 - 21:08

Karantina devrini konutunda geçiren başarılı müzikçi Aynur Aydın, “Ben sütyen takmıyorum. Sizi mi takacağım” paylaşımıyla günlerce konuşuldu. İç çamaşırlarıyla alakalı paylaşımlarıyla isminden kelam ettirmeye devam eden Aydın, bu stil içerikleri neden paylaştığını anlattı.

“SANATÇILIKTAN KOMEDYENLİĞE TERFİ ETTİM”

Milliyet’ten Emre Kara‘ya konuşan Aynur Aydın, sütyen paylaşımları için “Pandemi periyodunda bende bir salmışlık oldu. Burada maksat kişileri gülümsetmekti. Sanatçılıktan komedyenliğe terfi ettim o tweetle. Twitter’daki mesleğimi sanatçı noktasına ‘komik makinesi’ olarak değiştirdim” dedi.

“AHLAKSIZLIK VE AYIP OLAN BİR ŞEY YOK”

Son devirlerde yaptığı paylaşımlardan hoş etkileşimler aldığından bahseden müzikçi, sütyenleriyle çektiği görüntü için “Esprili bir reaksiyon olarak o medyayı çektim. Mevzuya Aynur üzere tefsir yaptım. Ben kişilerin ne düşüneceğine nazaran hareket etmeyi bırakalı yıllar oldu. Ahlaksızlık ve ayıp olan bir şey yok. Kime nazaran, neye nazaran? Biz sanatkarlar ve bayanlar bunu kabul etmek zorunda değiliz. Feministlerden destek aldım. O görüntü bayanın obje olarak görülmesine esprili bir reaksiyondu. Erkek kravatını paylaşsa bu kadar reaksiyon çekmezdi” tabirlerini kullandı.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.