En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Son Dakika: Ünye Kaymakamı ve Ünye Belediye Liderinin korona virüs testi müspet çıktı

Ünye Kaymakamı ve Ünye Belediye Liderinin koronavirüs testi olumlu çıktı ORDU – Ordu’da Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ile Ünye Belediye …

Son Dakika: Ünye Kaymakamı ve Ünye Belediye Liderinin korona virüs testi müspet çıktı
37 views
10 Eylül 2020 - 23:26

Ünye Kaymakamı ve Ünye Belediye Liderinin koronavirüs testi olumlu çıktı

ORDU – Ordu’da Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ile Ünye Belediye Lideri Hüseyin Tavlı‘nın korona virüs test sonuçları olumlu çıktı.

Ünye Kaymakamlığı ve Ünye Belediyesini kontrole gelen mülkiye müfettişinin korona virüs testi olumlu çıktığı öğrenilince müfettişle temasta bulunan Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ile Ünye Belediye Lideri Hüseyin Tavlı, Ünye Devlet Hastanesine götürüldü. Yapılan süreç sonucunda Kaymakam ve Liderin korona virüs testi müspet çıktı.

Kaymakam Güney ve Belediye Lideri Tavlı konutlarında takip ve izolasyon altına alındı.

Ünye Kaymakamlığının toplumsal medya hesabından yapılan açıklamada, “Kıymetli Ünyeliler, Kaymakamımız Ümit Hüseyin Güney ve Belediye Liderimiz Hüseyin Tavlı’nın korona virüs kuşkusuyla yapılan ikinci test sonuçları maalesef olumlu çıkmıştır. Sıhhat durumları düzgün olup, tedavileri izole konut ortamında sürdürülmektedir. Kaymakamımız, Belediye Liderimiz ve tedavi gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Allah’tan şifalar diliyoruz. Bu kuvvetli süreçte vazife yapan sıhhat çalışanlarımız başta olmak üzere tüm görevlilere kolaylıklar diliyor ve onlara hürmet ve teşekkürün en somut göstergesi olarak sizleri bir kere daha alınan önlemlere istekli olarak uymaya davet ediyoruz” denildi.

Son Dakika Haberleri – Son Dakika Haber – Yeni Haberler

Kaynak: İHA

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,