En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Son Dakika: Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, en çok hadise görülen 5 vilayetimizi paylaştı

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, 13 Temmuz Türkiye’nin Günlük Koronavirüs Tablosu’nu açıkladığı paylaşımında en çok hadise görülen vilayetleri de …

Son Dakika: Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, en çok hadise görülen 5 vilayetimizi paylaştı
14 views
31 Temmuz 2020 - 21:39

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, 13 Temmuz Türkiye’nin Günlük Koronavirüs Tablosu’nu açıkladığı paylaşımında en çok hadise görülen vilayetleri de paylaştı.

Bakan Koca paylaşımında, “En çok olay görülen 5 ilimiz: İstanbul, Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır. 5 ilin ağır bakım sayılarında da artış var. Ortalama 1 hafta evvelki datalara nazaran, olay sayısında 1.000’in altına inmekte kararlıyız. Kovid-19’a karşı her günümüz bir sınav” tabirlerini kullandı.

AĞIR BAKIM HASTA SAYISININ EN YÜKSEK OLDUĞU VILAYETLERI DE PAYLAŞMIŞTI

Öte yandan Bakan Koca, Twitter hesabından dün yaptığı paylaşımda da, entübe hasta sayısı ve ağır bakım hasta sayısının en yüksek olduğu vilayetleri paylaşıp ikazda bulunmuştu. Koca paylaşımında, “Son 3 günde ortalama entübe hasta sayısı en yüksek 5 vilayet: İstanbul, Ankara, Konya, Diyarbakır, Bursa. Ortalama ağır bakım hasta sayısı en yüksek 5 vilayet: İstanbul, Şanlıurfa, Ankara, Gaziantep ve Konya. Beklediğimiz sonuçlar için önlemlere daha fazla uyalım” sözlerini kullanmıştı.

Son Dakika Haberleri – Son Dakika Haber – Yeni Haberler

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.