En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Sıhhat Müdüriyeti, Covid-19’a yakalanan Maçoğlu ile ilgili haber verdi

Sıhhat Müdüriyeti, Covid-19’a yakalanan Maçoğlu ile ilgili haber verdi Tunceli Belediye Yöneticisi Maçoğlu’da, çektiği medyayla durumunun âlâ …

Sıhhat Müdüriyeti, Covid-19’a yakalanan Maçoğlu ile ilgili haber verdi
11 views
29 Haziran 2020 - 21:53

Sıhhat Müdüriyeti, Covid-19’a yakalanan Maçoğlu ile ilgili haber verdi

Tunceli Belediye Yöneticisi Maçoğlu’da, çektiği medyayla durumunun âlâ olduğunu açıkladı

TUNCELİ – Tunceli Vilayet Sıhhat Müdüriyeti, Belediye Lideri Mehmet Fatih Maçoğlu’nun tedavisine başlandığını ve durumunun güzel olduğunu bildirdi. Öte yandan Maçoğlu da çektiği medya da durumunun yeterli olduğunu aktardı.

Vilayet Sıhhat Müdüriyeti tarafından Belediye Yöneticisi Fatih Mehmet Maçoğlu’nun sıhhat durumuna ait yapılan açıklamada, “22 Haziran 2019 tarihinde Tunceli Devlet Hastanesine öksürük ve halsizlik şikayeti ile başvuran Tunceli Belediye Lideri Mehmet Fatih Maçoğlu Covid-19 PCR testinin olumlu çıkması nedeniyle hastanemize yatışı yapılmış olup, gerekli tedavisi başlanmıştır. Hastamızın umumi durumu uygun olup, bilim Heyetimizin teklifleri doğrultusunda Kovid servisinde izlemi ve tedavisi devam etmektedir. Vilayet Sıhhat Müdüriyeti filyasyon ekipleri temaslı tespiti için gerekli çalışmaları tamamlamış, karantina tedbirleri alınmıştır. Hastamızın tedavi sürecinde sıhhat durumu ile ilgili günlük haberler Tunceli Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından kamuoyu ile paylaşılacaktır” denildi.

Maçoğlu görüntü çekti paylaştı

Çektiği bir medyayla sıhhat durumu hakkında haber veren Belediye Lideri Fatih Mehmet Maçoğlu, “Bugün de durumumla ilgili haber vermek istedim. Zira birçok dostumuz aradı. Hepsine direkt karşılık veremedim. En azından bu medyayla durumumla ilgili haber vereyim istedim. İki günlük süreçte sıhhat emekçilerinin somut olarak kişilere nasıl destek verdiğini gördüm. Sıhhat emekçilerine, hiçbir ayrım yapmadan herkese çok teşekkür ediyorum. Sizden istediğimiz şu. Bu süreçte fiziki aralık, maske ve gibisi şeylerle tedbirlerinizi alınız. Bu problemli devirde yanımızda olan ileti atan herkese çok teşekkür ediyorum. Kolay kolay bu ömrü bırakmayacağız. Hayat hakkı kıymetlidir bunun bilinciyle hareket ediyoruz. Moralimiz çok âlâ. Dün sakalım biraz uzamıştı. Imgem âlâ değildi. O yüzden bugün sakalımı kesmiş olarak önünüze çıkayım dedim. Hepinize çok teşekkür ediyorum” tabirlerini kullandı.

Kaynak: İHA

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.