En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Sarmaş dolaş pozla Selçuk Yol’un doğum gününü kutlayan Tuvana Türkay, paylaşımını sildi

29 yaşındaki oyuncu Tuvana Türkay, toplumsal medya hesabından 67. yaşına giren usta oyuncu Selçuk Sistem’in doğum gününü kutladı. Türkay, Formül …

Sarmaş dolaş pozla Selçuk Yol’un doğum gününü kutlayan Tuvana Türkay, paylaşımını sildi
12 views
31 Temmuz 2020 - 22:11

29 yaşındaki oyuncu Tuvana Türkay, toplumsal medya hesabından 67. yaşına giren usta oyuncu Selçuk Sistem‘in doğum gününü kutladı. Türkay, Formül ile sarılarak çekilen fotoğrafını paylaşarak duygusal da bir not yazdı. Kısa müddette gündem olan oyuncu, paylaşımını Instagram‘dan sildi.

“TEKRAR TEKRAR OKUMALIYIM KALBİNDEN GEÇENLERİ”

Tuvana Türkay, Selçuk Sistem’i etiketlediği paylaşımında, “Senin hayat sınıfında tekrara düşmeliyim. Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri. Hiç ilerlemiyor üzere görünen bir yol olmalısın sen, her cümlenle etrafını çiçeklendirdiğin. Hiç bir cümlemizin, hissimizin boşluğa düşmediği, gülüşümüzün eksilmediği hoş günlere, birçok yaşlara” notunu yazdı.

PAYLAŞIMI KALDIRDI

Tuvana Türkay, Selçuk Prosedür ile paylaştığı fotoğrafa kısa müddette on binlerce beğeni ve yorum geldi. Türkay için peş peşe “Aşkını duyuru etti” yorumları yapıldı. Kısa müddette gündem olan Sistem’le aşk yaşadığı ileri sürülen genç oyuncudan yeni bir atılım geldi. Türkay, Selçuk Formül için yaptığı paylaşımı Instagram’dan kaldırdı.

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAYANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Usta oyuncu Selçuk Prosedür ise Instagram’dan yaptığı paylaşımda doğum gününü kutlayan herkese teşekkür etti. Kendisini etiketleyerek yapılan paylaşımları Instagram hesabının öykü kısmından paylaşan usta oyuncu, rastgele bir yorum yapmadan Türkay’ın paylaşımını da yayınlamıştı. Son olarak kendi fotoğrafını paylaşan Formül, “Doğum günlerini çok severim. İnsanın kendini bir şey zannettiği çok hoş gündür. Dostlarla, sevdiklerimle paylaştığım kıymetli bir gündür. Kutlayan herkese teşekkür ederim” dedi.

SORULARA KARŞILIK VERMEDİ

Dün akşam doğum günü kutlamasından çıkarken görüntülenen Selçuk Formül, muhabirlerin ısrarlı sorularına karşın Tuvana Türkay’la alakalı sorulara yanıt vermedi.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.