En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Paylaşım başına en çok para kazanan isimler zahir oldu! Dwayne Johnson çıkarıyla dudak uçuklattı

Toplumsal medya platformlarını inceleyen Hopper HQ, Instagram’da en çok kazanan ünlüleri “Instagram Zenginler Listesi” sahifesinde açıkladı …

Paylaşım başına en çok para kazanan isimler zahir oldu! Dwayne Johnson çıkarıyla dudak uçuklattı
20 views
18 Temmuz 2020 - 21:47

Toplumsal medya platformlarını inceleyen Hopper HQ, Instagram‘da en çok kazanan ünlüleri “Instagram Zenginler Listesi” sahifesinde açıkladı. Milyonlarca takipçiye sahip ünlüler, tek bir fotoğraf yahut görüntü paylaşarak milyonlarca dolar kazanıyor.

PAYLAŞIM BAŞINA 1 MİLYON DOLAR

Hopper HQ’nun datalarına nazaran, 1. sırada The Rock olarak da bildiğimiz Hollywood yıldızı Dwayne Johnson var. Eski Amerikan güreşçisi olan The Rock, Instagram’da paylaşımda bulunduğunda 1 milyon doların üzerinde parayı servetine katıyor. Sinema dışında bir spor markası ile ittifakı olan Rock, Kylie Jenner, Cristiano Ronaldo ve daha birçok ünlü ismi de artta bırakmayı başardı.

İşte Instagram’da tek paylaşımla dudak uçuklatan paralar kazanan öbür isimler:

Dwayne Johnson (@therock) 187.300.000 takipçi, 1.1015.000 dolar

Kylie Jenner (@kyliejenner) 181.500.000 takipçi, 986.000 dolar

Cristiano Ronaldo (@cristiano) 224.800.000 takipçi, 889.000 dolar

Kim Kardashian (@kimkardashian) 175.700.000 takipçi, 858.000 dolar

Ariana Grande (@arianagrande) 191.100.000 takipçi, 853.000 dolar

Selena Gomez (@selenagomez) 180.300.000 takipçi, 848.000 dolar

Beyonce Knowles (@beyonce) 148.700.000 takipçi, 770.000 dolar

Justin Bieber (@justinbieber) 139.300.000 takipçi, 747.000 dolar

Taylor Swift (@taylorswift) 135.000.000 takipçi, 722.000 dolar

Neymar da Silva Santos Junior (@neymarjr) 139.300.000 takipçi, 704.000 dolar

Kaynak: Tamindir

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.