En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Oyuncu Murat Eken, 4 yıllık evliliğini sessiz sedasız tek celsede bitirdi

Yıllar evvel yayınlanan Çok Hoş Hareketler Bunlar programıyla ismini duyuran başarılı oyuncu Murat Eken, 4 sene evvel görkemli bir düğünle …

Oyuncu Murat Eken, 4 yıllık evliliğini sessiz sedasız tek celsede bitirdi
11 views
31 Temmuz 2020 - 22:13

Yıllar evvel yayınlanan Çok Hoş Hareketler Bunlar programıyla ismini duyuran başarılı oyuncu Murat Eken, 4 sene evvel görkemli bir düğünle evlendiği eşi Gizem Önen ile tek celsede boşandı.

TAZMİNAT TALEBİNDE BULUNMADILAR

Sabah’ta yer alan habere nazaran: Murat Eken geçtiğimiz günlerde dört yıllık eşi Gizem Önen ile İstanbul Aile Duruşmasında tek celsede mutabakatlı olarak sessiz sedasız boşandı. Taraflar birbirinden tazminat talebinde bulunmadı. Çiftin, çocukları bulunmuyor.

MURAT EKEN KİMDİR?

Murat Eken, 7 Ağustos 1980 tarihinde İstanbul’da doğdu. Vehbi Koç Vakfı Koç Özel Lisesi’ni bitirdikten sonra New York’ta bulunan Rensselaer Polytechnic Institute’a başladı. Üçüncü sınıfta Makine Mühendisliği kısmını yarıda bırakıp Türkiye’ye döndü. Eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Tiyatro kısmında devam etti. Haldun Dormen ve Müjdat Gezen’in yönettiği çeşitli oyun ve müzikallerde rol aldı. 2006 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği B.K.M. Mutfak Oyuncularına katılmıştır.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.