En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

MHP’li Bulut: “İnanmış bir takımın aşamayacağı mani yoktur”

MHP’li Bulut: “İnanmış bir takımın aşamayacağı pürüz yoktur” TOKAT – Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “İnanmış bir …

MHP’li Bulut: “İnanmış bir takımın aşamayacağı mani yoktur”
32 views
17 Eylül 2020 - 23:16

MHP’li Bulut: “İnanmış bir takımın aşamayacağı pürüz yoktur”

TOKAT – Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “İnanmış bir takımın aşamayacağı mahzur yoktur” dedi.

MHP’nin ülkede üstlendiği misyonu lisana getiren Bulut, “Bu partiyi ayakta tutan Türkiye’nin en değerli siyasi tertiplerinden birisi haline getiren şey sizlerin içerisindeki birlik ruhudur. En sıkıntı kurallarda dahi ben buradayım diye haykıracak, cebinizde beş kuruşunuz olmasa bile ben buradayım MHP’liyim diye haykıracak imanınızdır. İşte bu iman ve birlikteliğin en büyük silahınız olduğunu bilerek her türlü dedikoduya kulağımızı kapatarak hiçbir kanunda kitapta yazmayan lakin davacının töresinde var olan hakikati her gün söyleyerek ‘liderimin kelamının üzerine kelam tanımam, başkanımın buyruğunun üzerine buyruk tanımam, ben Türk milliyetçisiyim, benim inanç ve irademe nazaran önder teşkilat ve doktrin sorgulamaz, başkanın doğruları benim doğrumdur’ diye haykırmak suretiyle daima birlikte yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu. Bulut’un konuşmasının akabinde kongre gelir sarfiyat ve faaliyet raporları okundu. MHP Tokat Merkez İlçe Lideri Murat Yücel’in tek liste ile girdiği kongrede itimat tazeledi.

Kaynak: İHA

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,