En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

MHP Mardin Bölge Başkanlığına Ferhan Bozkuş atandı

MHP Mardin Vilayet Başkanlığına Ferhan Bozkuş atandı MARDİN – Milliyetçi Hareket Partisi Mardin Vilayet Başkanlığına Ferhan Bozkuş atandı …

MHP Mardin Bölge Başkanlığına Ferhan Bozkuş atandı
9 views
29 Haziran 2020 - 21:45

MHP Mardin Vilayet Başkanlığına Ferhan Bozkuş atandı

MARDİN – Milliyetçi Hareket Partisi Mardin Vilayet Başkanlığına Ferhan Bozkuş atandı.

MHP Umumi Lideri Devlet Bahçeli tarafından görevlendirilen MHP Mardin Vilayet Yöneticisi Ferhan Bozkuş, açıklamalarda bulundu. Geçmiş periyotlarda teşkilatlarında emek veren tüm dava arkadaşları ve bu hizmeti kendisine layık gören Devlet Bahçeli’ye teşekkür ettiklerini belirten Bozkuş, “Liderim Devlet Bahçeli olmak üzere tüm dava arkadaşlarıma layık olmaya çalışacağız. Mardin’de yıllarca vatan, bayrak ve millet kıymetleri üzerinden taviz vermeden siyaset yapan biri olarak demir dağları eritip tekrardan teşkilatımızı şahlandırmaya, Mardin’imizin hayrına Mardin siyasetine cephe verme eforu içerisinde olacağız. Bu gayretimizi, kuracağımız güçlü ve dinamik teşkilatımızla başaracağız. Mardin’de her şey çok farklı olacak. Mardin kazanacak, kapımız tüm Mardinli hemşehrilerimize açıktır” dedi.

“Mardin’de hizmet için var gücümüzle çalışacağız”

Mardin’de hizmet etmek için var güçleriyle çalışacaklarını vurgulayan Bozkuş, “MHP Mardin Vilayet Başkanlığını hizmet aldığımızda bizim gayemiz, Mardin ve Mardinlilere hizmet etmektir. Devletin bekası ve milletin refahı için malımız ve canımızla her devir Mardinli hemşehrilerimizin yanında olacağımızı belirtmek isterim. Mardin halkına müjdelemek isterim, biz Mardin halkı için varız. Milliyetçi Hareket Partisi, devleti ve milleti ile bir bütündür, rastgele bir menfaat içerisinde yola çıkmadı ve çıkmayacaktır. Bu bilinçle halkımızın beğenmeyeceği ve istemeyeceği bir halde davranış sergilemeyecek olan teşkilatımız, Mardin halkı için var gücüyle çalışacaktır. Biz hizmetkar olarak Mardin’de yola çıktık, hemşehrilerimize hizmet için varız” diye konuştu.

Kaynak: İHA

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.