En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Mahalle sakinlerinin elektrik isyanı

Mahalle sakinlerinin elektrik isyanı HATAY – Hatay’ın Samandağ ilçesine bağlı Mağracık Mahallesi’nde bulunan Uğur Mumcu caddesinde daima …

Mahalle sakinlerinin elektrik isyanı
20 views
13 Ağustos 2020 - 23:22

Mahalle sakinlerinin elektrik isyanı

HATAY – Hatay’ın Samandağ ilçesine bağlı Mağracık Mahallesi’nde bulunan Uğur Mumcu caddesinde daima elektriğin kesik olduğunu söyleyen halk aksiyon yaptı.

Buzdolaplarında bulunan besinlerin ve elektronik eşyalarının bozulduğu söz eden mahalle sakinleri isyan etti.

Mahalle sakini Semir Bent, Ardımda gördüğünüz trafodan 4 yıl boyunca elektron badiresi çektik ve çekiyoruz .Elektriğimiz sabahtan akşama kadar kesik, sabahtan akşama kadar gelmeyen elektrik nedeniyle buzdolabındaki yiyecek ve her şey bozuldu. Elektrik ile ilgilenen yetkilisi kimse bir an evvel yapılmasını rica ediyorum.

Bent,4 yıldan beri bu badireyi muhtarımizla birlikte lisana getiriyoruz. Her elektrik kesitinden sonra şikayet edilince yetkililer gelip elektriği açıyorlar ve 1 saat sonra tıpkı formda trafo attığı için elektrik kesiliyor .

Bizim bu elektrik kısmından çektiğimiz artık kâfi. Yetkili kim ise bu sorunu çözmenizi istiyoruz. dedi

Mahalle Muhtarı Nazım Düzel ise, Uğur Mumcu caddesinde 4 yıl boyunca halkımızla bir arada elektrik zahmeti yaşıyoruz. Her elektrik kısmında tekraren yetkilileri arıyoruz, çabucak halledileceğini söylüyorlar. Lakin 4 yıldan bu yana şimdiye kadar hiçbir formda halledilmedi ve bu bu türlü sürmeye devam ediyor. 21 tane dalgicimiz var bu durumun halledilmesini istiyoruz. dedi

Kaynak: İHA

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.