En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Koronaya yakalanan Aydınlı vatandaş yaşadıklarını anlattı

Koronaya yakalanan Aydınlı vatandaş yaşadıklarını anlattı -Korona virüs hastası Aydın Yaşar, “Allah düşmanıma dahi bu hastalığı vermesin …

Koronaya yakalanan Aydınlı vatandaş yaşadıklarını anlattı
28 views
08 Eylül 2020 - 22:47

Koronaya yakalanan Aydınlı vatandaş yaşadıklarını anlattı

-Korona virüs hastası Aydın Yaşar, “Allah düşmanıma dahi bu hastalığı vermesin”

AYDIN – Aydın’da bir kurumda güvenlik vazifelisi olarak çalışan Aydın Yaşar isimli vatandaş Korona virüse yakalandı. Test sonuçlarının olumlu çıkmasının akabinde hastanede tedavi altına alınan Yaşar, yaşadığı kuvvetli süreci toplumsal medyadan paylaştığı görüntü ile anlattı.

Tüm dünyayı tesiri altına alan ve ülkemizde de görüldüğü günden bu yana 5 binin üzerinde kişinin hayatına mal olan yeni tip Korona virüs insanları tehdit etmeye devam ediyor. Aydın’ın Efeler ilçesinde bir kurumda güvenlik vazifelisi olarak çalışan evli ve bir çocuk babası 35 yaşındaki Aydın Yaşar birdenbire ateşlendi. Rahatsızlığı sonrası durumdan şüphelenerek Aydın Devlet Hastanesi’ne giden Yaşar’ın covid-19 testi müspet çıktı. Çıkan sonuç sonrası hastanede tedavi altına alınan Yaşar, hastane odasında çektiği görüntü ile etrafını uyardı.

“Bana bulaşmaz, ben korunuyorum demeyin”

Vatandaşlara temastan olabildiğince kaçınmaları tarafında telkinlerde bulunan Yaşar, “Testin müspet çıktığını öğrendiğim an ruhsal olarak yıkıma uğradım. Ancak ayakta durmaya çalışmamız gerekiyor. Kapalı ortamda uzun mühlet kalmayın. Allah düşmanıma bile vermesin ancak ‘bana bulaşmaz, ben korunuyorum, bana bir şey olmaz’ demeyin. Bu türlü diyenlere tel bir yanıtım var. Kendimi koruyorum diye bir şey yok. Bulaşma ihtimali çok fazla. Aranızı koruyun, yoksa her şey size uzaklıklı olur. Bedeninizde çok fazla ağrılar oluyor. Bu işin latifesi yok. Yanımdaki hasta nefes alamaz hale geldi. Onu ağır bakıma aldılar. Rabbim korona virüs hastası herkese şifa versin. Lütfen dikkat edin” dedi.

Kaynak: İHA

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,