En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Koronavirüse yakalandığı söylenen Nihat Hatipoğlu’nun oğlundan açıklama geldi

Toplumsal medyada koronavirüse yakalandığı öne sürülen Nihat Hatipoğlu’nun oğlu Osman Hatipoğlu babasının durumuyla ilgili açıklama yaptı …

Koronavirüse yakalandığı söylenen Nihat Hatipoğlu’nun oğlundan açıklama geldi
66 views
22 Eylül 2020 - 21:14

Toplumsal medyada koronavirüse yakalandığı öne sürülen Nihat Hatipoğlu‘nun oğlu Osman Hatipoğlu babasının durumuyla ilgili açıklama yaptı. Babasının koronaya yakalandığı argümanını yalanlayan oğul Hatipoğlu, “Sadece sizlerden daha güzel olması için dua bekliyoruz” sözlerini kullandı.

İşte Osman Hatipoğlu’nun yaptığı açıklama:

“Dostlar çok soran oldu. Hocamızın rahatsızlığı Covid-19 olup olmadığı belirli olmadığı için kesin bir şey söylemiyoruz. Yayılan şeylere prestij etmeyiniz. Hocamız Allah’a binlerce defa hamd olsun ki düzgünler. Yalnızca sizlerden daha uygun olması için dua bekliyoruz. Selam ve dua ile..”

BIRINCI KORONA TESTİ NEGATİF ÇIKTI

Hatipoğlu’nun asistanı ise dün hususla ilgili yaptığı açıklamada, “Nihat Hoca’nın ciğerlerinde bir sorun vardı. Korona kuşkusuyla test yapıldı. Yapılan testte Nihat Hoca’nın testi negatif çıktı. Kendisi şu anda meskeninde. Önümüzdeki günlerde bir test daha yapılacak. Kendisi sevenlerinin duasını bekliyor.” tabirlerini kullanmıştı.

TOPLUMSAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Nihat Hatipoğlu’nun koronavirüse yakalandığı söylentilerinin akabinde toplumsal medyada birçok paylaşım yapıldı. Twitter’da gündem olan Hatipoğlu’nun son sıhhat durumu ile ilgili on binden fazla tweet paylaşıldı.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,