En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Koronavirüs can almaya devam ediyor! İki günde iki hekimimizi kaybettik

Mart ayından bu yana ülkemizde tesirlerini artırarak gösteren koronavirüs, can almaya devam ediyor. Dün Kahramanmaraş’ta bir hekimimizi korona …

Koronavirüs can almaya devam ediyor! İki günde iki hekimimizi kaybettik
32 views
23 Ağustos 2020 - 23:44

Mart ayından bu yana ülkemizde tesirlerini artırarak gösteren koronavirüs, can almaya devam ediyor. Dün Kahramanmaraş‘ta bir hekimimizi korona nedeniyle kaybetmenin acısı hafiflememişken bugün de Diyarbakır‘da vazife yapan Bayan Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Halil Yücel Kutun’un koronavirüs salgını nedeniyle hayatını kaybettiği açıklandı.

Diyarbakır Tabip Odası toplumsal medya hesabından yaptığı duyuruda, Bayan Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışan Dr. Halil Yücel Kutun’un koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği belirtildi. Diyarbakır Tabip Odası, acı haberi şöyle duyurdu: “Bugün aldığımız haberle, Diyarbakır’da Bayan Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışan Dr. Halil Yücel Kutun’u Covid-19 nedeniyle kaybetmenin derin hüznünü yaşıyoruz. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.”

TÜRK TABİPLERİ BİRLİĞİ DE GENÇ TABIPTEN GELEN ACI HABERİ VERDİ

Diyarbakır’dan gelen acı haberle birlikte birebir gün koronavirüsten kaybettiğimiz hekimlerimiz ikiye yükseldi. Türk Tabipleri Birliği (TTB) Kahramanmaraş Necip Fazıl Kent Hastanesi’nde Psikiyatri Uzmanı olarak çalışan 35 yaşındaki hekim Mustafa Özlü’nün koronavirüs nedeniyle ömrünü yitirdiğini duyurdu. TTB’nin toplumsal medya hesabından yapılan açıklamada şu tabirler kullanıldı: “Kahramanmaraş Necip Fazıl Kent Hastanesi’nde Psikiyatri Uzmanı olarak çalışan 35 yaşındaki Dr. Mustafa Özlü koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede bugün hayatını kaybetti. Genç meslektaşımızın acı kaybı nedeniyle ailesine ve sıhhat çalışanlarına başsağlığı diliyoruz.”

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,