En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Kayıp olan minik Yusuf kameralara bu türlü yansıdı

Kayıp olan minik Yusuf kameralara bu türlü yansıdı ESKİŞEHİR – Eskişehir’de dünden bu yana kayıp olan Irak uyruklu Yusuf Gurubi’yi arama …

Kayıp olan minik Yusuf kameralara bu türlü yansıdı
26 views
12 Temmuz 2020 - 22:08

Kayıp olan minik Yusuf kameralara bu türlü yansıdı

ESKİŞEHİR – Eskişehir‘de dünden bu yana kayıp olan Irak uyruklu Yusuf Gurubi’yi arama çalışmaları devam ederken, küçük çocuğun manzaraları bir işletme önünden geçerken güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Eskişehir’de dün saat 17.00’dan buyana kayıp olan yabancı uyruklu 10 yaşındaki Yusuf Gurubi’nin arama çalışmalarına devam ediliyor. En son akşam saat 22.00 sularında Uluönder Göletli Park’ta görülen otizm hastası minik Yusuf’un ayakkabılarının olmadığı ve en son üzerinde mavi bir tişörtün olduğu öğrenildi.

“Kurbağa adamlar didik didik arıyor”

Otizm hastası Yusuf’un arama çalışmaları için hususî olarak Ankara Emniyet Müdüriyeti Su Altı Küme Amirliğinden ‘kurbağa adamlar’ geldi. Eskişehir-Bursa karayolunun yanından geçen ilişkin sulama kanalını zaviye bucak arayan ekipler, Yusuf’un izini sürüyor. Yusuf’un düştüğü kestirim edilen sulama kanalında derinliğin 1 buçuk metre olduğu öğrenildi.

Güvenlik kamerası an ve an kaydetmiş

Minik Yusuf’un ise son imajı bir işletme kamerasına yansıdı. İşletme önünden geçtiği görülen Yusuf’un süratli adımlarla ve koşarak gittiği ve ayağından ayakkabısının bulunmadığı görülüyor. Polis ekipleri Yusuf’un son imajı üzerinde durarak çalışmalarını hızlandırdı.

Kaynak: İHA

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.