En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

– Kan donduran cinayeti hadise tarafında anlattı

– Kan donduran cinayeti vukuat bölgesinde anlattı Modüllere ayırarak baraj göletine atmıştı, keşif için yine vaka mahalline götürüldü Manisa …

– Kan donduran cinayeti hadise tarafında anlattı
18 views
29 Haziran 2020 - 22:00

– Kan donduran cinayeti vukuat bölgesinde anlattı

Modüllere ayırarak baraj göletine atmıştı, keşif için yine vaka mahalline götürüldü

Manisa’nın Soma ilçesinde baraj gölünde bulunan bir insan kesiminin akabinde aydınlatılan dehşetli cinayetin katil zanlısı o anları vukuat yanında anlattı

MANİSA – Manisa’nın Soma ilçesinde vahşice öldürülen 22 yaşındaki Özcan Eren’in cinayet zanlısı Veteriner Doktor Mehmet T. bulunduğu cezaevinden jandarma tarafından alınarak cinayetin işlendiği ortamda keşif yaptırıldı. Katil zanlısı Mehmet T., Özcan Eren’i bir yol kenarında tüfekle vurup öldürdükten sonra aracının bagajında kendisine ilişkin veteriner dükkanının bodrumun götürüp burada baltayla kesimlere ayırdıktan sonra modülleri Sevişler Barajı ve Aydıncık Göletine attığını itiraf etti.

Manisa’nın Soma ilçesinde Sevişler Barajı’nda geçtiğimiz 14 Mart’ta insan vücuduna ilişkin kesik bir kolun bulunmasıyla başlayan aramalarda 11 kesime bölünen Özcan Eren’e ilişkin uzuvlar Sevişler Barajı ve Karacakaş’taki Aydıncık göletinde bulundu. Cesedin Bayat Mahallesinden kaybolan Özcan Eren’e ilişkin olduğu yapılan DNA ile tespit edildi.

Hadiseyle ilgili Özcan Eren’in en son görüştüğü Veteriner Doktor Mehmet T. gözaltına alınmış daha sonra delil zayıflığından bağımsız kalmıştı. Barajdan insan kolu bulunmasıyla Özcan Eren’e ilişkin olduğu düşünülen uzuv nedeniyle Veteriner Tabip Mehmet T. tekrar gözaltına alınmış sonrasında çıkarıldığı mahkemece tutuklanmış, cezaevinde hatasını itiraf etmişti.

Bugün de hadiseyle ilgili keşif nedeniyle jandarma nezaretinde Soma’ya getirilen Mehmet T., cinayeti nasıl işlediğini hadise konumunda anlattı.

Sevişler Mahallesi ile Yağcıllı arasındaki karayolu kenarında bir bahçede evvel tüfekle vurduğu Özcan Eren’i aracıyla Soma’daki veteriner dükkanının bodrumuna getirdiğini anlatan Mehmet T., burada baltayla modüllere ayırarak Sevişler Barajı ile Aydıncık Göletine attığını söyledi.

Baraj göletinde ve cinayetin birinci işlendiği alanda yapılan keşif sonrasında Veteriner Doktor Mehmet T. yine cezaevine götürüldü.

Kaynak: İHA

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.