En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

İstifa eden Fatih Portakal’ın yerine geçecek olan Selçuk Doruklu, canlı yayında bu türlü veda etti

Dün FOX TV ana haber sunuculuğundan istifa eden Fatih Portakal’ın yerine gelecek isim olarak Selçuk Zirveli açıklanmıştı. Habertürk TV’den Selçuk …

İstifa eden Fatih Portakal’ın yerine geçecek olan Selçuk Doruklu, canlı yayında bu türlü veda etti
257 views
22 Eylül 2020 - 0:42

Dün FOX TV ana haber sunuculuğundan istifa eden Fatih Portakal‘ın yerine gelecek isim olarak Selçuk Zirveli açıklanmıştı. Habertürk TV’den Selçuk Zirveli ise Serap Belet’le birlikte sunduğu “Gün Başlıyor” programına canlı yayında veda etti.

CANLI YAYINDA TEBRİKLERİ KABUL ETTİ

Canlı yayındaki vedaya Serap Belet, Ebru Baki ve Habertürk müellifi Muharrem Sarıkaya ve Habertürk TV Genel Yayın Direktörü Kürşad Oğuz da katıldı. Canlı yayında, yeni misyonu için tebrikleri kabul eden Zirveli Habertürk TV idaresine ve arkadaşlarına teşekkür etti.

HEM FOX HEM PORTAKAL AÇIKLAMA YAPTI

Kanal idaresinden yapılan açıklamada Fatih Portakal’ın misyonu bırakma kararı aldığı duyuruldu. Açıklamada, “2010 yılından beri kanalımızda Fox Ana Haber bülteni sunuculuğu vazifesini büyük bir muvaffakiyetle yürüten ve FOX ekranlarından milyonlara ulaşarak Türk televizyon tarihine geçen rekor muvaffakiyetlerde değerli katkıları olan pahalı takım arkadaşımız Fatih Portakal, vazifesini bırakma kararı aldığını ve emekli olma isteğini kanal idaremize bildirmiştir.” sözleri yer aldı. Fatih Portakal ise birinci açıklamasında, ayrılma kararının kendi tercihi olduğunu belirterek, “Başta sıhhat, dinginlik, huzur ve aile ise insanın ömür nedeni. Kararı bu kadar net verdim” sözlerini kullanmıştı.

SELÇUK DORUKLU KİMDİR?

Habertürk’ün eski genel yayın direktörü olan Doruklu, 1974 İstanbul doğumlu. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Idaresi Kısmı mezunu olan Selçuk Doruklu, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sonlar ve Kamu Hareketleri üzerine mastırını yaptı. Medya bölümünde Aktüel ve Newsweek Türkiye mecmuası yayın direktörlüğünü yapan Selçuk Doruklu; Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın direktörü vazifelerini yürüttü. Habertürk TV’de Ceyda Karan’la birlikte Eksen isimli programı yapan Selçuk Doruklu, Fatih Altaylı’nın misyonu bırakmasından sonra Habertürk TV Genel Yayın Direktörlüğü misyonunda bulundu. Selçuk Zirveli 2020 yılı ocak ayında Habertürk’ten istifa etmişti.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,