En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

“Gülümse her şey hoş olacak” diyen Nisa Bölükbaşı’na ismi aşk dedikodusuna karıştığı Barış Murat Yağcı’dan yanıt

Survivor 2020’de tanışan ve müsabaka sonrası da ayrılmayan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı, son günlerde aşk dedikodularıyla gündemden …

“Gülümse her şey hoş olacak” diyen Nisa Bölükbaşı’na ismi aşk dedikodusuna karıştığı Barış Murat Yağcı’dan yanıt
204 views
20 Eylül 2020 - 21:03

Survivor 2020’de tanışan ve müsabaka sonrası da ayrılmayan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı, son günlerde aşk dedikodularıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde samimi bir formda görüntülenen ikili, bu sefer de toplumsal medya üzerindeki paylaşımlarıyla başları karıştırdı.

“SEN GÜLERSEN ETRAFINDAKİLER DAHA ÇOK GÜLER”

Evvelki gün bir ortaya gelen ikili samimi biçimde görüntülenince haklarında aşk savları çıktı. Bahis hakkında bir açıklama yapmayan Yağcı ve Bölükbaşı, bu sefer de Twitter’daki paylaşımlarıyla isimlerinden kelam ettirdi. Toplumsal medya hesabını etkin olarak kullanan Bölükbaşı, Twitter hesabından “Gülümse; her şey yoluna girecek” dedi.

Bu paylaşımı gören oyuncu Barış Murat Yağcı ise “Eğer sen gülersen etrafındaki herkes daha çok güler” diyerek oyuncak ayı emojisi koydu.

SARMAŞ DOLAŞ YAKALANMIŞTI

Müsabaka sonrası sık sık bir ortaya gelen Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, geçtiğimiz günlerde bir yerde sarmaş dolaş yakalanmıştı. İki ünlü isim haklarında çıkan aşk savlarına sessiz kalmıştı.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,