En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Gençliğim Eyvah 12. kısım fragmanı yayımlandı mı? Gençliğim Eyvah 11. kısım izle

Gençliğim Eyvah 12. kısım fragmanı merak ediliyor. Arif ve Zekeriya, Hacer ve Nuriye sırlarını öğrenmesin diye olmadık işlere bulaşırlar. Vanessa …

Gençliğim Eyvah 12. kısım fragmanı yayımlandı mı? Gençliğim Eyvah 11. kısım izle
171 views
20 Eylül 2020 - 23:23

Gençliğim Eyvah 12. kısım fragmanı merak ediliyor. Arif ve Zekeriya, Hacer ve Nuriye sırlarını öğrenmesin diye olmadık işlere bulaşırlar. Vanessa ve Maria ikiliyi tehdit ederler. Arif ile Zekeriya’nın sonu ne olacak? Hacer ile Nuriye gerçekleri öğrenecek mi?

GENÇLİĞİM EYVAH 12. KISIM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

ATV’nin sevilen dizisi Gençliğim Eyvah, 11 kısmın akabinde yeni kısım fragmanı araştırılıyor. Gençliğim Eyvah dizisinin 12. yeni kısım fragmanı şimdi yayımlanmadı. Detaylar geldiğinde haberimizden takip edebilirsiniz.

GENÇLİĞİM EYVAH SON KISIM İZLE…

11. KISIM ÖZETİ

Aylar sonra yine bir ortaya gelen Azra ve Ahmet çok memnundur. Azra’ya evlilik teklifi yapmaya hazırlanan Ahmet’in başına gelmeyen kalmaz. Öte yandan Arif ve Zekeriya’yı tanıyan Vanessa ve Maria sırlarını saklama karşılığında para ister. Para bulma sıkıntısına düşen Arif ve Zekeriya, Hacer ve Nuriye sırlarını öğrenmesin diye olmadık işlere bulaşırlar.Köşeye sıkışan Arif daha fazla dayanamaz ve kalp krizi geçirir.

GENÇLİĞİM EYVAH KONUSU

Birebir semtin iki düşman kebapçısı Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı Ailelerinin etrafında dönen aşk, sır ve entrika dolu kıssasıyla ekranlara damga vurmaya hazırlanan dizide Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Fazilet Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar,İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin üzere başarılı isimler rol alıyor.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,