En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Fatih Portakal’ın istifasının perde gerisinde bu kelamlar var: Yola çıktığımda yandaki araçlardan bana küfrediyorlar

FOX TV’deki misyonundan istifa ederek tüm dikkatleri üzerine çeken Fatih Portakal’ın kanalla iplerini koparmasının perde ardı netleşmeye başladı …

Fatih Portakal’ın istifasının perde gerisinde bu kelamlar var: Yola çıktığımda yandaki araçlardan bana küfrediyorlar
76 views
22 Eylül 2020 - 0:02

FOX TV‘deki misyonundan istifa ederek tüm dikkatleri üzerine çeken Fatih Portakal‘ın kanalla iplerini koparmasının perde ardı netleşmeye başladı. Hususla ilgili edindiği bilgileri köşesine taşıyan Habertürk müellifi Fatih Altaylı, Portakal’ın yolda araçlardan kendisine küfür edenler olduğunu belirterek “Kendime uygun gördüğüm hayat bu değildi. Ağır geliyor” diyerek istifa ettiğini aktardı.

“KÜFREDİYORLAR, KALDIRAMIYORUM”

Altaylı’nın yazısına nazaran; Fatih Portakal, FOX TV’ye istifa münasebeti olarak şunları söyledi: “Yoruldum. Üzerimde dilek etmediğim bir yük var. Muhalefetin sesi üzere görülüyorum. Artık muhalif olarak yaşamak, muhalif üzere yaşamak istemiyorum. Meskenim drone’la izleniyor. Yola çıktığımda yandaki araçlardan bana küfrediyorlar. Kaldıramıyorum. Kendime uygun gördüğüm hayat bu değildi. Ağır geliyor.”

KANALDAN AYRILIRKEN YAPTIĞI AÇIKLAMA

Fatih Portakal, FOX TV’den istifa ettikten sonra yaptığı açıklamada şu sözleri kullanmıştı; “10 yıldır gurur duyarak çalışıp, birlikte keyifle yol aldığım @foxhaber‘den kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim. Yalnızca, ‘Ne yapmak istiyorum?’ sorusunun yanıtını aradım. İçsel ihtilale gereksinimim vardı. Meslek, tanınmışlık, kar vazgeçilebilecek şeylerdi. Başta sıhhat, dinginlik, huzur ve aile ise insanın ömür nedeni. Kararı bu kadar net verdim. Bu yıl ve tahminen sonrasında toprağın sakin ritminde yaşayıp ruhumu ve vücudumu dengeleyeceğim. Tabiatla olabildiğince bütünleşip değerini bilerek hayat süreceğim. Kalın sıhhatle.”

YERİNE SELÇUK DORUKLU GETİRİLDİ

Fatih Portakal’ın istifasının akabinde FOX ana haberin başına Habertürk TV’den Selçuk Doruklu getirildi. Uzun müddettir Serap Belet’le birlikte ‘Gün Başlıyor’ programını yapan Zirveli bugün veda etti. Canlı yayındaki vedaya Serap Belet, Ebru Baki ve Habertürk müellifi Muharrem Sarıkaya ve Habertürk TV Genel Yayın Direktörü Kürşad Oğuz da katıldı. Canlı yayında, yeni vazifesi için tebrikleri kabul eden Doruklu Habertürk TV idaresine ve arkadaşlarına teşekkür etti.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,