En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

DÜZGÜN Partili vekil, doğal gaz keşfine inanmadı: Milletimizle alay etmeyin

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Müjde” olarak duyurduğu Türkiye tarihinin en büyük doğal gaz keşfine muhalefet cephesinden farklı yorumlar gelmeye …

DÜZGÜN Partili vekil, doğal gaz keşfine inanmadı: Milletimizle alay etmeyin
6 views
15 Eylül 2020 - 22:05

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Müjde” olarak duyurduğu Türkiye tarihinin en büyük doğal gaz keşfine muhalefet cephesinden farklı yorumlar gelmeye devam ediyor.

“AZİZ MİLLETİMİZLE ALAY ETMEYİN”

Mevzuyla ilgili son olarak YETERLI Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır‘dan dikkat çeken bir yorum geldi. Tüm Türkiye’yi sevince boğan doğal gaz keşfine inanmadığını belirten Dikbayır, “Türkiye tarihinin en büyük doğalgaz keşfi değil bu; 18 yıllık iktidarda, sık sık, lazım hayli, seçim yaklaştıkça, özetle; Türkiye tarihinin ‘EN ÇOK KEŞFEDİLEN’ doğalgaz yatağı bu… 8’inci müjde bu… Tek fark, ismi Tuna1’di, Sakarya olmuş… Kâfi artık! Aziz Milletimizle alay etmeyin” sözlerini kullandı.

DÜZGÜN Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır

AĞIRALİOĞLU İSE TEŞEKKÜR ETTİ

DÜZGÜN Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu ise Karadeniz’de bulunan doğal gaz rezervine ait yaptığı açıklamada “Türkiye Cumhuriyeti’nin yarınları ismine milletin bu kadar sıkıntı günlerinde bir nebze olsun rahatlığına sebep olacak bu türlü hoş bir habere katkısı olan herkese bütün kalbimizle teşekkür ediyoruz.” dedi.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.