En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Çakıcı, Antalya’da MHP’lilerle bir ortaya geldi: Benim babam da dedem de şehit

16 Nisan’da çıkarılan infaz kanunuyla tahliye edilen Alaattin Çakıcı, ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Adana’da bölgenin önde gelen …

Çakıcı, Antalya’da MHP’lilerle bir ortaya geldi: Benim babam da dedem de şehit
31 views
19 Eylül 2020 - 21:34

16 Nisan’da çıkarılan infaz kanunuyla tahliye edilen Alaattin Çakıcı, ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Adana’da bölgenin önde gelen iş adamlarıyla buluşan Çakıcı, evvelki gün de Antalya‘da MHP‘lilerle bir ortaya geldi.

“BABAM DA DEDEM DE ŞEHİT”

Burada gençlerin ağır ilgisiyle karşılaşan Çakıcı, danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile yaptığı değerlendirmede MHP kökenlilerle bir ortada olmanın kendisi için erdem olduğunu tabir etti. Çakıcı, ailesiyle ilgili yöneltilen bir soruya da “Benim babam da şehit amcamın oğlu da şehit dedem de şehit büyük dedem de şehit” kelamlarıyla cevap verdi.

Alaattin Çakıcı ve eski milletvekillerinden Muharrem Varlı

BAHÇELİ’NİN KELAMLARINA ATIFTA BULUNDU

Türkiye’nin içinde bulunduğu duruma ait de kısa bir yorum yapan Çakıcı, MHP Başkanı Devlet Bahçeli’nin kelamlarına atıfta bulunarak “Bu süreçte kıymetli olan devletin bekası. Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği üzere birlik ve beraberlik içinde olalım” sözlerini kullandı.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,