En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri’nden yaz kampanyası

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, yaz aylarına özel olarak düzenlenen kampanyalar ile BMW kesim ve aksesuarlarında avantajlı …

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri’nden yaz kampanyası
14 views
29 Temmuz 2020 - 21:53

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, yaz aylarına özel olarak düzenlenen kampanyalar ile BMW kesim ve aksesuarlarında avantajlı fırsatlar sunuyor.

Yüksek hijyen standartlarının sağlandığı Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servislerinde, BMW modül ve aksesuarları ayrıntılı olarak incelenebilirken, ziyaretçilerine süreçlerini itimatla tamamlayabilme imkanı da yaratılıyor.

BMW M Performance Eserlerinde Yüzde 30’a Varan İndirimler

Aerodinamikten yürüyen aksama, güç transfer organlarından kokpite kadar BMW modellerinin performansını üst düzeye taşıyan BMW M Performance Aksesuarları, yüzde 30’luk indirim fırsatıyla meraklılarına sunuluyor. Ayrıyeten, BMW M Performance Güç Kitleri ise yüzde 20’lik fiyat avantajıyla Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servislerinde performans tutkunlarını bekliyor.

Özgün BMW Yaz Jant-Lastik Setleri’nde Cazip Fiyatlar

Şık ve tıpkı vakitte sportif görünümleriyle Orjinal BMW Yaz Jant-Lastik Setleri, cazip fiyatlarla Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servislerinde ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor. Özgün BMW Yaz Jant-Lastik Setleri, farklı hava şartları ve yol tiplerinde şoförlerine daha fazla güvenlik ve sürüş keyfi sunuyor.

BMW Bisikletler

BMW araba ve motosikletlerin performans, konfor, tasarım ve teknolojisinden ilham alan BMW bisiklet modelleri, Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servislerinde ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor.

Kaynak: Carmedya.com

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.