En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Bebeği kaldırıp yere atan cani toplumsal medyayı ayağa kaldırdı! Yürek yakan anlar kamerada

Toplumsal medyada paylaşılan, bir bebeğin tekraren kaldırılıp yere atıldığı anlara ilişkin manzaralar kan dondurdu. Şoke eden imgelerin Türkiye …

Bebeği kaldırıp yere atan cani toplumsal medyayı ayağa kaldırdı! Yürek yakan anlar kamerada
50 views
19 Eylül 2020 - 21:52

Toplumsal medyada paylaşılan, bir bebeğin tekraren kaldırılıp yere atıldığı anlara ilişkin manzaralar kan dondurdu. Şoke eden imgelerin Türkiye‘de yaşandığına dair çıkan söylentiler üzerine ise Aile, Çalışma ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı devreye girdi. Bakanlığın yaptığı bilgilendirmeye nazaran yürek burkan hadise Türkiye’de değil Çin’de meydana geldi.

TOPLUMSAL MEDYADA REAKSIYON TOPLADI

Toplumsal medya kullanıcılarının reaksiyon yağdırdığı görüntüde, acımasız şahıs tarafından 2 yaşlarında olduğu varsayım edilen minik çocuk arka arda kaldırıp yere atıldı. Yürekleri sızlatan hadisenin neden ve kim tarafından gerçekleştiği bilinmezkensosyal medya ayağa kalktı.

BEBEK HAYATINI KAYBETTİ

Türkiye’de sanılan vaka karşısında vatandaşlar büyük reaksiyon gösterirken emniyete davette bulundu. Caniliği dikkate alan Emniyet gruplarının incelemesine nazaran toplumsal medyada paylaşılan hadisenin Çin’de gerçekleştiği öğrenildi. Cani şahsın yerden yere vurduğu görülen bebeğin ise hayatını kaybettiği belirtildi.

BAKANLIK AÇIKLAMA YAPTI

Aile, Çalışma ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı da bahisle ilgili bir bilgilendirme geçti: “Bu görüntüdeki vakası dün takip edip emniyet ile irtibata geçmiştik. Emniyetin yaptığı tespite nazaran hadise Çin’de gerçekleşmiştir. Bilginize.”

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,