En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Battalgazi Belediyesi işçisi Covid-19 testi yaptırdı

Battalgazi Belediyesi çalışanı Covid-19 testi yaptırdı MALATYA – Yeni tip korona virüs salgını karşısında önlemlerini en üst sevide tutmaya …

Battalgazi Belediyesi işçisi Covid-19 testi yaptırdı
28 views
16 Eylül 2020 - 0:18

Battalgazi Belediyesi çalışanı Covid-19 testi yaptırdı

MALATYA – Yeni tip korona virüs salgını karşısında önlemlerini en üst sevide tutmaya çalıştığı belirtilen Malatya’nın Battalgazi Belediyesi, risk altında bulunan çalışanlarına önlem maksatlı korona virüs testi yaptırdı.

Tüm dünyayı tesiri altına alan korona virüs salgınına karşı birinci günden bu yana önlemlerini en üst düzeyde tuttuğu bildirilen Battalgazi Belediyesi, Malatya’da salgının son vakitlerde artış suratının yüksek olması nedeniyle risk altında bulunan çalışanlarına korona virüs testi yaptırdı. İlçe geneline daha sağlıklı ve itimatla hizmet etmek için korona virüs testi yaptıran belediye işçisinin test sonuçları negatif çıktı.

Malatya’daki artış suratından bahseden ve kurallara riayet edilmesi gerektiğini hatırlatan Battalgazi Belediye Lideri Osman Güder, “Malumunuz son vakitlerde korona virüs salgınında Malatya’mızda bir artış görülüyor. Bu noktada kurallara daha da riayet etmemiz gerekiyor. Bizde bu artış suratı nedeniyle ve ilçemize daha âlâ hizmet verebilmek ismine belediyemizde risk altında bulunan birtakım personellerimize test yaptırdık. Belediyemizde çalışan işçimize maske, ara ve hijyen konusuna dikkatli davranmaları konusunda daima ikazlarda bulunuyoruz. İnşallah aldığımız önlemlerle Malatya’mızda son günlerde yaygın hale gelen ve salgını denetim altına alacağız. Yeşilden kırmızı duruma gelen korona virüs haritasının alınan önlemlerle yine yeşile döndüğü günlere geri döneriz” dedi.

Kaynak: İHA

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,