En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Bakan Koca bıkmadan uyarıyor: İğne atsan yere düşmez yerlerde iğneyi yere düşürelim

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla vatandaşları yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını konusunda …

Bakan Koca bıkmadan uyarıyor: İğne atsan yere düşmez yerlerde iğneyi yere düşürelim
13 views
31 Temmuz 2020 - 21:52

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla vatandaşları yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını konusunda uyarmaya devam ediyor. Bakan Koca, toplumsal medya hesabından yaptığı çarpıcı paylaşımda 51 tane ünlem kullanarak “İğne atsan yere düşmez yerlerde iğneyi yere düşürelim” sözlerini kullandı.

BOL ÜNLEMLİ IHTAR

Bakan Koca Twitter hesabından yaptığı son paylaşımında, “!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! İğne atsan yere düşmez yerlerde iğneyi yere düşürelim. Daha düşük hadise sayıları; daha düşük yoğunluğa, daha az temasa bağlı. [İğneli Uyarı]” paylaşımında bulundu.

EN ÇOK HADISE GÖRÜLEN 5 VILAYETIMIZI PAYLAŞMIŞTI

Öte yandan Bakan Koca, Türkiye’nin Günlük Koronavirüs Tablosu’nu açıkladığı paylaşımda da, en çok hadise görülen vilayetleri paylaşmıştı. Koca paylaşımında, “En çok olay görülen 5 ilimiz: İstanbul, Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır. 5 ilin ağır bakım sayılarında da artış var. Ortalama 1 hafta evvelki datalara nazaran, hadise sayısında 1.000’in altına inmekte kararlıyız. Kovid-19’a karşı her günümüz bir sınav” tabirlerini kullanmıştı.

Kaynak: İHA

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.