En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Aydın Kaybolan Fatma’nın, toplumsal medyadan tanıştığı genç tarafından kaçırıldığı savı

Kaybolan Fatma’nın, toplumsal medyadan tanıştığı genç tarafından kaçırıldığı tezi AYDIN’ın Nazilli ilçesinde, 5 gün evvel konutundan ayrılan …

Aydın Kaybolan Fatma’nın, toplumsal medyadan tanıştığı genç tarafından kaçırıldığı savı
25 views
16 Eylül 2020 - 22:07

Kaybolan Fatma’nın, toplumsal medyadan tanıştığı genç tarafından kaçırıldığı tezi

AYDIN’ın Nazilli ilçesinde, 5 gün evvel konutundan ayrılan Fatma S.’den (15) bir daha haber alınamadı. Aile, kızlarını İzmir‘in Kiraz ilçesinde oturan ve toplumsal medya üzerinden arkadaş olduğu Olcay S. (18) tarafından kaçırıldığını argüman etti.

İlçenin Olgunlar köyüne bağlı Beyerli Mahallesi’ndeki, konutundan 5 gün evvel ayrılan Fatma S. bir daha geri dönmedi. Sabah saatlerinde yevmiyeci olarak gittikleri tarladan akşam saatlerinde döndüklerinde kızını konutta bulamayan Afife Betül S. kızının komşularında olabileceğinin aramaya başladı. Tıpkı sokakta oturan bir komşusu saat 12.00 sıralarında meskenden çıkarken Fatma’yı gördüğünü ve kendisinin tarlaya babasının yanına gideceğini söylediği öğrenildi. Akşam yemeğine kadar Fatma’nın dönmemesi üzerine aile jandarmaya kayıp ihbarında bulundu.

İZMİR’DEN GELEN TELEFON ÜZERİNE GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Tıpkı günün gecesi İzmir’in Kiraz ilçesine Bağlı Olgunlar Mahalle Muhtarı Muammer Yaygın, kayıp olan kızın ailesini telefonla arayarak Kızınız bizim köyden Olcay S.’nin meskeninde, gençler birbirlerini sevmiş bu işi tatlıya bağlayalım diye konuştuğunu argüman eden Afife Betül S., Kızımın Toplumsal medyadan dört ay evvel bu gençle tanıştığını ve onunla birlikte kaçtığını öğrendik. Bir gün sonra da gencin babası Mehmet S. bizi arayarak bu vakadan daha sonra haberi olduğunu söyledi. Biz de Jandarma ve Cumhuriyet Savcılığına giderek şikayetçi olduk dedi.

‘KIZIMIN GÖNLÜ VARSA VERMEYE RAZIYIM’

Konuttan yalnızca nüfüs cüzdanı ve cep telefonunu aldıktan sonra kaybolan Fatma’yı merak ettiğini söyleyen anne Afife Betül S., telefonu kapalı olan kızına seslendi, Bana kızımı getirsinler, onu göreyim kelam veriyorum kızıp bağırmayacağım, o gençte gönlü varsa da yaşının dolmasını bekleriz ve birbirlerini istiyorlarsa da nişan takar veririz diye konuştu.

‘MERAK ETMESİNLER DİYE AİLEYİ ARAYIP HABER VERDİM’

Kaçırılma hadisesini haber aldığını belirten Muammer Yaygın, Aileye telefon ile ulaştım, bilgi vererek ‘Kızınız Olcay S.’ye kaçmış, merak etmeyin’ dedim diye konuştu. Yaygın ayrıyeten, Kiraz İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı takımlarla birlikte Olcay S.?nin yakınlarına ilişkin meskenlerde arama yapıldığını ve gençlerin izine rastlanmadığını söyledi.

Kaynak: DHA

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,