En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Asistanı, Nihat Hatipoğlu’nun koronavirüse yakalandığını doğruladı

Haberler.com/ ÖZEL HABER Toplumsal medyada koronavirüse yakalandığı tezleri ortaya atılan Nihat Hatipoğlu’nun son durumuyla ilgili açıklama yapan …

Asistanı, Nihat Hatipoğlu’nun koronavirüse yakalandığını doğruladı
57 views
22 Eylül 2020 - 21:38

Haberler.com/ ÖZEL HABER Toplumsal medyada koronavirüse yakalandığı tezleri ortaya atılan Nihat Hatipoğlu’nun son durumuyla ilgili açıklama yapan asistanı, ünlü ilahiyatçının koronavirüs testinin olumlu çıktığını doğruladı.

Bahisle ilgili Haberler.com’dan Olgun Kızıltepe‘ye konuşan Hatipoğlu’nun asistanı “Hocam konutta koronavirüs tedavisi görüyor. Durumu şimdilik stabil. Sevenlerinden dua bekliyor” tabirlerini kullandı.

OĞLU AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Toplumsal medyada koronavirüse yakalandığı öne sürülen Nihat Hatipoğlu’nun oğlu Osman Hatipoğlu babasının sıhhat durumuyla ilgili olarak, “Dostlar çok soran oldu. Hocamızın rahatsızlığı Covid-19 olup olmadığı muhakkak olmadığı için kesin bir şey söylemiyoruz. Yayılan şeylere prestij etmeyiniz. Hocamız Allah’a binlerce sefer hamd olsun ki güzeller. Yalnızca sizlerden daha güzel olması için dua bekliyoruz. Selam ve dua ile..” tabirlerini kullanmıştı.

BIRINCI KORONA TESTİ NEGATİF ÇIKTI

Ünlü ilahiyatçının asistanı dün çıkan söylentiler üzerine bir açıklama yaparak, “Nihat Hoca’nın ciğerlerinde bir sorun vardı. Korona kuşkusuyla test yapıldı. Yapılan testte Nihat Hoca’nın testi negatif çıktı. Kendisi şu anda konutunda. Önümüzdeki günlerde bir test daha yapılacak. Kendisi sevenlerinin duasını bekliyor.” dedi.

TWITTER’DA GÜNDEM OLDU

Nihat Hatipoğlu’nun rahatsızlığı ile ilgili haberlerin duyulması sonrasında toplumsal medyada on binden fazla paylaşım yapıldı. #NihatHatipoğlu etiketi Kısa müddette Twitter’da gündem oldu.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,