En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

AÖF bahar devri final tarihleri ne vakit? AÖF finalleri ne vakit? AÖF test tarihleri! AÖF finalleri internetten mi olacak? AÖF online mı olacak?

AÖF final tarihlerinin açıklanmasını merakla bekleyen adaylar Anadolu Üniversitesinden gelen açıklama ile merak ettiği soruların cevaplarını …

AÖF bahar devri final tarihleri ne vakit? AÖF finalleri ne vakit? AÖF test tarihleri! AÖF finalleri internetten mi olacak? AÖF online mı olacak?
20 views
27 Haziran 2020 - 21:21

AÖF final tarihlerinin açıklanmasını merakla bekleyen adaylar Anadolu Üniversitesinden gelen açıklama ile merak ettiği soruların cevaplarını buldu. Pekala, AÖF bahar devri final tarihleri ne vakit? AÖF finalleri ne devir? AÖF imtihan tarihleri! AÖF finalleri internetten mi olacak? AÖF online mi olacak? İşte, detaylar…

AÖF FİNALLERİ İNTERNETTEN Mİ OLACAK?

Yeni Koronavirüs tedbirleri kapsamında, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri’nin Yurt içi ve Yurt Dışı Programlarının 2019-2020 Talim Yılı Bahar Devri periyot sonu testleri, internet tabanlı ortamlarda yapılacaktır.

AÖF BAHAR DEVRI FİNAL TARİHLERİ NE VAKIT?

Bahar Periyodu periyot sonu testleri 24 Haziran’dan başlayarak 8 Temmuz 23.59’a kadar (Türkiye saatiyle) erişime açık olacaktır.Sınava ait haberler resmi web sitemiz ve toplumsal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.Sağlıklı günler ve muvaffakiyetler dileriz.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.