En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

30 kişinin 16 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunması İsrail’i ayağa kaldırdı

İsrail’in Kızıl Deniz kıyısında bulunan Eilat kentinde 20’li yaşlarda olan 30 kişinin 16 yaşındaki bir kıza cinsel istismarda bulundukları ortaya …

30 kişinin 16 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunması İsrail’i ayağa kaldırdı
7 views
15 Eylül 2020 - 23:53

İsrail’in Kızıl Deniz kıyısında bulunan Eilat kentinde 20’li yaşlarda olan 30 kişinin 16 yaşındaki bir kıza cinsel istismarda bulundukları ortaya çıktı. Hadise sonrası İsrail genelinde protestolar başladı. Medya organları, istismarda bulunan 30 kişinin otelin önünde sıraya girip tek tek kızın odasına girdiklerini söyledi. Polis, şu ana kadar genç kızın cinsel içerikli görüntülerini toplumsal medya üzerinden paylaşmakla tehdit eden iki kişiyi gözaltına aldı.

POLİSİN İLGİLENMEDİĞİNİ SÖYLEDİ

İsrail’de bir otelde 30 kişinin 16 yaşındaki bir kızı istismar ettiğinin duyulmasının akabinde protestolar başladı. Ülke genelinde kendisine gösterilen dayanaktan yürek alan kız, geçen hafta polise başına gelenleri anlattığını lakin polisin hadisenin üzerine gitmediğini söyledi. Taciz hadisesi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktıkça, Tel Aviv üzere büyük kentler başta olmak üzere tüm ülkede protestolar başladı.

NETANYAHU DEVREYE GİRDİ

Protestoların yayılması üzerine Başbakan Minister Benjamin Netanyahu, tacizcilerin tümünün adalet önüne çıkarılması davetinde bulunarak bayanlara karşı işlenen her türlü suça karşı olduklarını söyledi. Bu taciz hadisesinin tek bir şahsa karşı değil tüm insanlığı karşı yapılmış ve herkes tarafından kınanması gereken bir cürüm olduğunu belirtti.

ZORLA ODAYA GÖTÜRDÜLER

Tüm ülkede kendisi için yapılan dayanak şovlarından ötürü çok memnun olduğunu ve güçlü olduğunu hisseden kız, her şeye karşın yaşadığı işkenceyi hiç kimsenin bilemeyeceğini söyledi. Protestolara katılan vatandaşlar; susmayacağız, erkek çocuklarını ahlak konusunda eğitmeliyiz yazılı pankartlar açtı. Polis, kızın otelde arkadaşları ile alkol aldıktan sonra otelin tuvaletine girdiğini, bu sırada iki kişinin kızı zorla otelin bir odasına götürdüğünü ve cinsel istismarda bulunduğunu açıkladı.

Gözaltına alınan diğer bir kişi de adamların kıza cinsel istismarda bulunmak için otelin önünde sıraya girdiklerini söyledi. Hadisesi araştırmak için özel bir takım kuruldu.

İşte ülkedeki protesto şovlarından kareler;

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.