En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

14 yaşında cinsel istismara uğrayan model, anne olamayacağını öğrenince canına kıydı

2016 yılında Netflix’in belgesel programında 14 yaşındayken uğradığı cinsel istismarı anlatan 23 yaşındaki Amerikalı model ve dövme sanatkarı …

14 yaşında cinsel istismara uğrayan model, anne olamayacağını öğrenince canına kıydı
5 views
15 Eylül 2020 - 23:56

2016 yılında Netflix’in belgesel programında 14 yaşındayken uğradığı cinsel istismarı anlatan 23 yaşındaki Amerikalı model ve dövme sanatkarı Daisy Coleman, hayatına son verdi.

ANNE OLAMAYACAĞINI ÖĞRENİNCE KENDİSİNİ ÖLDÜRDÜ

Yıllar evvel yaşadığı cinsel istismardan ötürü çocuğunun olamayacağını öğrenen model, 4 Ağustos’ta sevgilisiyle manzaralı konuşurken başına silahla sıkarak canına kıydı. Kızının vefatından sonra İngiliz The Sun’a konuşan acılı anne, kızının ölmeden birkaç gün evvel doktora gittiğini ve çocuk sahibi olamayacağını öğrendiğini söyledi.

“KIZIM TACİZ ILETILERI ALIYORDU”

Hekimlerin kendisine yıllar evvel yaşadığı cinsel istismardan ötürü rahmine ziyan geldiğini bu nedenle de hiç bir vakit gebe kalmayacağını söylediklerini anlatan anne, geçen Aralık ayından bu yana kızının bâtın bir hayranı olduğunu ve daima bildiriler atarak taciz ettiğinden de bahsetti.

“KIZIMIN PSİKOLOJİSİNDEN ANLAMADILAR”

Anne, kızına cinsel istismarda bulunan kişi ve o anları görüntüye kaydeden kişinin davalarının düştüğünü, hekimlerin kızının ruhsal durumunu anlamadıklarını ve kızına daima bildiri atan kişinin kızının vefatına sebep olduklarını kelamlarına ekledi. Anne kızının intihar etmeden evvel bir müzik albümü çıkarmayı planladığını fakat yaşadığı travmaların hayatını alt üst ettiğini belirtti.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.