En Güncel Son Dakika Haberler

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

10 yaşındaki oğlunun vefatıyla yıkılan Ebru Şallı, kamera karşısında gözyaşlarına hakim olmadı

Ünlü model Ebru Şallı ile Harun Tan’ın oğulları Pars, geçtiğimiz nisan ayında lenfoma tedavisi gördüğü hastanede ömrünü yitirdi. Evlat acısıyla …

10 yaşındaki oğlunun vefatıyla yıkılan Ebru Şallı, kamera karşısında gözyaşlarına hakim olmadı
24 views
19 Eylül 2020 - 23:09

Ünlü model Ebru Şallı ile Harun Tan‘ın oğulları Pars, geçtiğimiz nisan ayında lenfoma tedavisi gördüğü hastanede ömrünü yitirdi. Evlat acısıyla sıkıntı günler geçiren Şallı, yaz başında eşi Uğur Akkuş ve büyük oğlu ile tatile çıktı. Geçtiğimiz gün oğlu Pars’ın mezarını ziyaret etmek ve kendi işlerini halletmek için İstanbul’a gelen Şallı, basın mensuplarıyla sohbet ederken duygusal anlar yaşadı.

“AYAKTA DURMAK ZORUNDAYIM”

İşlerinin güzele gittiğinden bahseden Şallı, kelamlarına şöyle devam etti: “Hayata tutunmaya çalışıyorum. Bu tatil bana çok düzgün geldi. Ben ayakta durmak zorundayım. Benim kocaman oğlum var gözümün içine bakıyor. Ayakta durmak zorundayım eşim var öteki çocuklarımız da var. Herkes bana dayanak olsun istiyorum. Bu çok makûs bir şey bunu yalnızca yaşayan bilir. Allah kimsenin başına vermesin. Uğur bana çok takviye oldu. Allah bu durumu kimsenin başına vermesin. Ben takviye alıyorum. Ponçiğin daima yanındaydı. 2 yıl boyunca hem ağabeylik hem babalık yaptı.”

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,